88149764-88418935

خانه » دسته‌بندی نشده » گواهی ssl در ویندوز

گواهی ssl در ویندوز

ایجاد CSR در مایکروسافت
ایجاد یک CSR

1.       با استفاده از مدیر خدمات اینترنت.

2.       در وب سایت است که میزبانی جزء OWA خود راست کلیک کنید (این است که به طور پیش فرض ” پیش فرض وب سایت “) و باز  کردن خواص آن.
3.       “انتخاب کتاب راهنمای امنیت ” تب و سپس بر روی “کلیک کنید سرور گواهینامه “. این ” وب سرور گواهینامه جادوگر ” در حال حاضر  نمایش داده خواهد شد، Next کلیک کنید.

4.
بر روی ” گواهی SSL سرور ” جعبه گفت و گو (در زیر)، ما می رویم برای انتخاب ” ایجاد یک گواهی جدید “، روی Next کلیک کنید.
5.       در ” تاخیر و یا فوری درخواست پاسخ به ” جعبه گفت و گو (در زیر) را انتخاب کنید ” آماده به درخواست ساعت، اما بعد از ارسال آن “،  روی Next کلیک کنید.
6.       بعد هم که شما با “ارائه نام و تنظیمات امنیتی ” جعبه گفت و گو (در زیر). به گواهینامه جدید خود را به نام و طول کمی را انتخاب کنید. توصیه می شود برای انتخاب 2048 و یا برای طول بیت بالاتر است.
7.       در ” اطلاعات سازمان ” جعبه گفت و گو (در زیر)، نام خود را وارد کنید. این باید به عنوان شما می خواهید آن را به نظر می رسد در اسناد قانونی این نامی است که در گواهی خود را ظاهر خواهد شد. واحد سازمانی می تواند یک محل، بخش یا واحد کسب و کار در شرکت شما.
8.       در ” نام مشترک ” جعبه گفت و گو (در زیر)، شما باید FQDN از وب سرور را وارد کنید.
9.       شما در حال حاضر با “اطلاعات جغرافیایی” جعبه گفت و گو (در زیر) ارائه شده است. این مهم است که مطمئن شوید که شما وارد دولت به طور کامل، به عنوان مثال “نیویورک” نه تنها “نیویورک”. Abbreviating نام دولت خواهد شد در پایان جادوگر گواهی را رد کرد.
10.   . آخرین مرحله این است برای مشخص کردن محل از گواهی درخواست پاسخ به فایل، به یاد داشته باشید که در آن و آنچه به شما این نام را به عنوان شما آن را بعد نیاز دارید.
11.   به ” درخواست پاسخ به فایل خلاصه ” در حال حاضر به نظر می رسد (در زیر). اطمینان حاصل کنید که همه چیز خوب است و سپس روی Next کلیک کنید پردازش درخواست.

شما در حال حاضر “ایجاد گواهی درخواست امضای ” که مورد نیاز خواهد بود زمانی که شما برای گواهینامه خود را اعمال می شود.

برای صرفه جویی در کلید خصوصی شما:

·         برو به: گواهینامه SSL در حافظه چفت

·         انتخاب درخواست

·         انتخاب کنید همه وظایف

·         انتخاب کنید صادرات

ما توصیه می کنیم که شما را توجه داشته باشید از رمز عبور و پشتیبان خود را کلید خود را به عنوان این فقط برای شما شناخته شده است، بنابراین اگر شما آن را در بیاورند ما نمی تواند کمک کند! فلاپی دیسکت و یا دیگر رسانه های قابل جابجایی است برای فایل های پشتیبان خود را توصیه می شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *